Drukarki Etykiet

 • Drukarka Etykiet ARGOX OS-2130d

ARGOX OS-2130d to łatwa w obsłudze drukarka termiczna jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań nisko i średnio nakładowych. Mechanizm drukujący pozwala na wydruk etykiety o maksymalnej szerokości 72mm oraz długości 2540mm. Doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży, bankowości, druku biletów, kioskach bądź w etykietowaniu dokumentów. Łatwe podłączenie i instalację zapewnia port USB 2.0.


 • Drukarka Etykiet ZEBRA LP 2824

Mała i lekka drukarka termiczna ZEBRA LP 2824 powszechnego stosowania. Sprawdza się przede wszystkim w handlu detalicznym: punktach kasowych, aptekach oraz jako wyposażenie biura.Doskonała do zastosowań w sytuacjach, gdy dysponujemy niewielką ilością miejsca, a etykiety, które drukujemy przeznaczone są do oznakowywania tzw. towarów szybko rotujących.


 • Drukarka Etykiet ZEBRA LP2824 Plus

Nowa seria dwucalowych drukarek termicznych Zebra LP2824 Plus to ulepszona wersja serii LP2824.Te niewielkich rozmiarów drukarki przeznaczone są do zastosowań w sytuacjach, gdy dysponujemy niewielką ilością miejsca, a etykiety, które drukujemy przeznaczone są do oznakowywania tzw. towarów szybko rotujących.Sprawdzają się przede wszystkim w handlu detalicznym: punktach kasowych, aptekach oraz jako wyposażenie biura.


 • Drukarka Etykiet ZEBRA LP 2844

Drukarka termiczna ZEBRA LP 2844 umożliwiająca stosowanie etykiet o szerokości do 104 mm. Spora maksymalna szerokość etykiet powoduje, że drukarka świetnie nadaje się do znakowania przesyłek.Każdy model wyposażony jest w interfejs komunikacyjny USB, szeregowy RS232 i równoległy (Centronics).Drukuje wszystkie popularne typy kodów kreskowych, teksty oraz grafikę.


 • Drukarka Etykiet ARGOX OS-214 Plus

ARGOX OS-214 plus to produkt energooszczędny zgodny ze standardem Energy Star. Atrakcyjny i stylowy wygląd pozwala na eksponowanie urządzenia w miejscach dostępnych klientowi. Zdejmowana górna pokrywa umożliwia zainstalowanie drukarki w popularnych kioskach multimedialnych lub w innych specjalistycznych zastosowaniach. Interfejs USB w standardzie 2.0 zapewnia szybką i prostą komunikację z komputerem. Idealna w sprzedaży detalicznej, bibliotekach, placówkach medycznych, aptekach, usługach pocztowych.


 • Drukarka Etykiet ZEBRA GX420d

Kompaktowa, lekka drukarka termiczna ZEBRA GX420d o niewielkich wymiarach. Drukuje z najwyższą w tej klasie drukarek prędkością wydruku aż do 152 mm/s, co pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej wydajności pracy. Podwójne ścianki zapewniają trwałość i stabilność konstrukcji.Może być używana w handlu (etykietowanie produktów, na półki, drukowanie kuponów i paragonów), służbie zdrowia (identyfikacja pacjentów, etykietowanie próbek), transporcie (znakowanie bagażu), czy usługach (bilety, etykiety wysyłkowe, adresowe).


 • Drukarka Etykiet DATECS LP50M

Drukarka DATECS LP50M jest unowocześnioną wersją modelu LP50. Drukarka przeznaczona jest do niewielkich placówek produkcyjno-handlowych, aptek, biur, w których istnieje potrzeba oznaczenia towaru etykietą z kodem kreskowym w celu usprawnienia identyfikacji towaru lub z logo graficznym, tekstem. Drukarka LP-50M za pomocą wbudowanego portu RS-232C współpracuje z komputerem - z poziomu programu magazynowo-księgowego lub z poziomu dołączanego bezpłatnie oprogramowania do drukarki.


 • Drukarka Etykiet DATECS LP1000II H

Drukarka DATECS LP1000II H z racji swej budowy i wytrzymałości przeznaczona jest do placówek produkcyjno-handlowych a także biur, aptek, w których istnieje potrzeba szybkiego oznaczenia towaru etykietą z kodem kreskowym w celu usprawnienia identyfikacji lub z logo graficznym, tekstem. Drukarka LP1000II H za pomocą wbudowanych portów RS-232 i USB współpracuje z komputerem za pomocą programu magazynowo-księgowego lub poprzez oprogramowanie komputerowe.


 • Drukarka Etykiet SATO CG2

SATO CG2 to niedroga, kompaktowa drukarka biurowa firmy SATO, dająca możliwość drukowania 2 - calowych etykiet w termicznej technologii druku. Zaprojektowana do ogólnego zastosowania aplikacji kodów kreskowych, drukarka jest przygotowana do stosowania technologii RFID, a także może być wykorzystywana do druku metek oraz opasek o wysokiej częstotliwości HF RFID.Urządzenie umożliwia drukowanie metodą termiczną oraz termotransferową w rozdzielczości do 305 dpi.


 • Drukarka Etykiet SATO CG4

SATO CG4 ma niewielkie wymiary i kompaktową budowę, jest również bardzo prosta w obsłudze. Posiada dodatkowe opcje takie jak: „na żądanie” oraz drukowanie małej ilości etykiet i opasek. To wszystko powoduje, iż seria drukarek CG4 jest jedną z najlepszych w klasie drukarek desktopowych, zarówno pod względem funkcjonalności jak i wartości w stosunku do ceny.


 • Drukarka Etykiet ARGOX X-2000V

ARGOX X-2000V to półprzemysłowa drukarka etykiet w solidnej metalowej obudowie. Dzięki interfejsowi PS/2 dane do drukarki można wprowadzić za pomocą klawiatury bądź czytnika kodów kreskowych. Wielojęzyczny wyświetlacz LCD pozwala w pełni kontrolować instalację, konfigurację i działanie urządzenia. 32-bitowy procesor oraz 4MB pamięci Flash i 8MB pamięci SDRAM zapewniają płynną prace i wysoką niezawodność. Rozszerzona funkcjonalność umożliwia między innymi regulacje docisku kalki co wpływa na poprawę jakości wydruku.


 • Drukarka Etykiet ZEBRA S4M

Drukarka ZEBRA S4M to półprzemysłowe urządzenie w trwałej, metalowej obudowie zapewniające niezawodność i ciągłość wydruku. Sprawną obsługę zapewnia wyświetlacz LCD oraz system bocznego ładowania etykiet. Dzięki wysokiej wydajności wydruku oraz etykietach o maksymalnej szerokości 104 mm urządzenie doskonale sprawdza się w centrach logistycznych, produkcji czy na magazynie. Opcjonalnie drukarka może współpracować z siecią Ethernet oraz WLAN.


 • Drukarka Etykiet ZEBRA ZM400

Drukarka ZEBRA ZM400 to urządzenie zapewniające użytkownikom niezawodność i wygodę pracy. Aluminiowa i metalowa obudowa gwarantuje stabilność konstrukcji. Rozbudowane opcje komunikacji przez interfejs USB 2.0, bezpieczny interfejs bezprzewodowy 802.11b/g oraz nowy serwer druku ZebraNet 10/100 Print Server umożliwiają jednoczesne wykorzystanie połączeń równoległych i sieciowych. Wskazane zastosowanie: realizacja zamówień, produkcja w toku, gospodarka magazynowa, logistyka, usługi pocztowe i kurierskie.


 • Drukarka Etykiet ELZAB Eta

Drukarka etykiet ELZAB Eta jest urządzeniem umożliwiającym drukowanie etykiet samoprzylepnych na papierze termicznym. ELZAB Eta pozwala na pracę w trybach:drukowanie etykiet:(na towary,na półkę, automatyczne metkowanie,z tekstem)  lub seryjnych (drukowanie etykiet z narastającym numerem lub znakiem w kodzie C 128) i samodzielnej wagi metkującej połączonej z wagą ELZAB Prima wagi metkującej i drukarki etykiet w systemie kasowym z komputerem.Informacja o kodzie wprowadzana jest z własnej klawiatury, czytnika lub komputera.


 • Drukarka Etykiet DIGI DP-90

Kompaktowa drukarka etykiet termicznych DIGI DP-90 z ekranem dotykowym.Podstawowe cechy:wydruk termiczny,obsługa oraz programowanie za pomocą ekranu dotykowego (bez użycia komputera),wydruk dowolnych etykiet o rozmiarze z przedziału 20-80mm (szer.) i 20-120mm (dł.),
prędkość wydruku etykiet do 80 mm/s.


 • Drukarka Etykiet DIGI TVP-3000SS

Zalety urządzenia DIGI TVP-3000SS:łatwa obsługa poprzez wykorzystanie polskiego oprogramowania umożliwiającego tworzenie dowolnego projektu etykiet, duża prędkość wydruku,możliwość wydruku przy pomocy technologii TERMOTRANSFERU ,szeroka głowica drukująca,bardzo atrakcyjna i konkurencyjna cena,obudowa ze stali nierdzewnej.


kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowice,