zapraszamy

SZUFLADY KASOWE

  • Szuflada ELZAB Gamma

Cechy :lekka obudowa z tworzywa i stali,runnery (ruchome prowadnice) gwarantujące cichą i bezawaryjną pracę zastosowane w miejsce tradycyjnie używanych łożysk,szeroka gama rozmiarów,bardzo duża pojemność robocza,szczelina do wsuwania czeków, bonów i talonów otwieranie szuflady bezpośrednio z kasy, przy pomocy klucza (trójpozycyjny zamek) lub w trybie awaryjnym,bogate wyposażenie standardowe wkładów poszczególnych wersji szuflad:ruchome pojemniki na banknoty,przegrody banknotów,1 lub 2 rzędy na bilon,ruchome przegrody monet,możliwość opcjonalnej, zindywidualizowanej konfiguracji wkładów:inna niż standardowa ilość pojemników na banknoty, przegród monet i przegród banknotów,pojemniki na bilon do obliczania utargu przy pomocy przystosowanej do tego wagi,pokrywy wkładów z zamkiem i uchwytem, sygnalizacja aktualnego położenia szuflady (zamknięta - otwarta).


  • ELZAB RJ

Solidna szuflada w metalowej obudowie. Wyposażona w przewód łączący z kasą o długości 1,4 m zakończony złączem RJ oraz zamek trójpozycyjny (otwarcie szuflady, otwieranie elektromagnesem, zablokowanie). Sterowanie napięciem 12V z maksymalnym natężeniem 1A. Szerokość przedziałów na banknoty może być regulowana.Szczelina (podwójna) do wsuwania czeków, bonów i talonów bez otwierania szuflady. Możliwość awaryjnego otwierania (dźwignia umieszczona od spodu szuflady).Pojemność:8 pojemników na bilon,5 pojemników na banknoty (dociski).


  • ELZAB Flip Top

Szuflada modularna jest otwierana do góry, instalowana na krawędzi blatu.Posiada wymienny wkład (kasetkę) na pieniądze oraz dodatkową pokrywę z zamkiem. Dzięki temu kasetkę można przenosić, a każdy z kasjerów może posiadać osobną kasetkę do przechowywania pieniędzy.Standardowo szuflada wyposażona jest w kabel z wtyczką RJ-12 (na zamówienie dostępne są inne rodzaje połączeń).


  • DATECS BDR-50V

Szuflada z pojemnikami na: 5 rodzaji banknotów, 6 rodzajów bilonów. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy, kluczykiem lub w trybie awaryjnym.


  • DATECS BDR-100H

Szuflada z pojemnikami na: 4 rodzaje banknotów, 5 rodzajów bilonów (wyjmowany wkład). W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy, kluczykiem lub w trybie awaryjnym.


  • DATECS BDR-100VN

Szuflada z pojemnikami na: 5 rodzajów banknotów i 8 rodzajów bilonów. W standardowym wyposażeniu trójpozycyjny zamek oraz dwa kluczyki. Istnieje możliwość otwierania szuflady poprzez: impuls elektryczny z kasy, kluczykiem lub w trybie awaryjnym.Możliwość wyjęcia całego wkładu lub oddzielnie wkładu na bilon.kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowi