CZYTNIKI BEZPRZEWODOWE

  • Czytnik Bezprzewodowy HONEYWELL MS 9535 Voyager BT

HONEYWELL MS 9535 Voyager Blue Tooth - to bezprzewodowy przedstawiciel serii czytników Voyager. Podobnie jak inne modele tej grupy zawiera laserowy układ optyczny, co umożliwia odczyt kodów nawet o dużej gęstości z odległości do 203 mm.Dzięki zastosowanej technologii przesyłania danych Blue Tooth czytnik pozwala na bezprzewodową komunikację, co znacznie zwiększa swobodę pracy użytkownika i ułatwia odczyt kodów na towarach o dużych gabarytach bez konieczności ich podnoszenia.Voyager BT jest wyposażony w technologię aktywacji przesyłu danych Code Gate: naciśnięcie przycisku powoduje wysłanie kodu do odbiornika stacji bazowej, a użytkownik jest informowany sygnałem dźwiękowym o poprawnym odbiorze danych.


  • Czytnik Bezprzewodowy DATALOGIC Quick Scan Mobile

Quick Scan Mobile - to nowoczesny skaner diodowy pracujący bezprzewodowo.Dzięki zastosowanemu systemowi Datalogic STAR Cordless System™ umożliwia bezpieczną i niezawodną (odporną na zakłócenia sieci Wi-Fi) komunikację radiową w paśmie 433 MHz. Zasięg do 12 m pozwala na znaczne rozszerzenie pola działania, umożliwiając tym samym efektywną i bezpieczną (brak kabla) organizację stanowiska pracy.


  • Czytnik Bezprzewodowy CIPHERLAB CL 1166 BT

Czytnik bezprzewodowy CIPHERLAB CL 1166 BT w technologii Bluetooth. Moduł optyczny typu linear imager umożliwia odczyt nawet trudnych kodów z odległości do 33 cm, a komunikacja radiowa umożliwia pracę nawet do 100 m od bazy w terenie otwartym. Łączność radiowa pomiędzy czytnikiem a odbiornikiem jest dwukierunkowa, w związku z czym użytkownik jest informowany sygnałem dźwiękowym czy dane zostały poprawnie odebrane. 


  • Czytnik Bezprzewodowy CIPHERLAB CL 1266 BT

Czytnik bezprzewodowy w technologii Bluetooth. Laserowy moduł optyczny umożliwia odczyt kodów nawet do 63cm,a komunikacja radiowa umożliwia pracę nawet do 100 m od bazy w terenie otwartym. Łączność radiowa pomiędzy czytnikiem a odbiornikiem jest dwukierunkowa, użytkownik jest informowany sygnałem dźwiękowym czy dane zostały poprawnie odebrane. Nawet jeśli czytnik znajdzie się poza zakresem odczytu,można skanować do 256 kodów, które są zapamiętywane w rezerwowym buforze. W momencie nawiązania komunikacji z bazą zapamiętane dane zostaną przesłane do komputera.


kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowice,