MEBLE SKLEPOWE

 

Zaufaj ekspertom w branży wyposażenia sklepów i gastronomi i poznaj naszą ofertę wysokiej jakości produktów dla sklepów,restauracji i punktów gastronomicznych. Oferujemy meble,sprzęt i materiały w przystępnych cenach tylko i wyłącznie od markowych producentów. Zapraszamy do konaku z nami, jesteśmy zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie twoje pytania.
 
Nasza reputacja mówi sama za siebie. Oferujemy bezpłatne konsultacje i konkurencyjne ceny. Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt przystosowany do zagospodarowanej powierzchni a później dostarczymy wybrane przez Ciebie urządzenie oraz zamontujemy go fachowo na miejscu.
Jesteśmy stale do twojej dyspozycji i nie zostawiamy naszych klientów dla tego gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na nasze urządzenia.
 
Realizujemy najbardziej kompletną linię sprzętu gastronomicznego dla: restauracji, piekarni,ciastkarni, barów, kawiarni, supermarketów, sklepów, szpitali, szkół, hoteli, moteli, kwiaciarni i innych instytucji gdzie liczy się kompatybilny sprzęt o najwyższej jakości. 
 
 
Stawiaj na najwyższej jakości sprzęt i urządzenia dla sklepów i gastronomi, stawiaj na ELEKTRONIX.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

 

BARY SAŁATKOWE

LADY CHŁODNE CUKIERNICZE

SZAFY CHŁODNICZE CUKIERNICZE

KONSERWATORY DO LODÓW

REGAŁY CHŁODNICZE

LADY CHŁODNICZE

REGAŁY CHŁODNICZE WISZĄCE

LADY NISKIEJ TEMP.

SZAFY CHŁODNICZE

URZĄDZENIA REKLAMOWE

ZAMRAŻARKI

BONETY

STOŁY CHŁODNICZE

KOMORY CHŁODNICZE

NADSTAWKI

LADY GRZEWCZE

MEBLE PIEKARNICZE

MEBLE WIÓROWE SKLEPOWE

MEBLE WARZYWNICZE

BOKSY KASOWE

PRZYSTAWKI KASOWE

MEBLE METALOWE