CZYTNIKI RĘCZNE

 • Czytnik Ręczny HONEYWELL MS 9520 Voyager

MS 9520/9540 Voyager to seria najpopularniejszych na rynku laserowych czytników ręcznych. Podstawka w komplecie umożliwia pracę w trybie prezentacyjnym - odczyt następuje automatycznie.Zastosowany w modelach MS9540 przycisk CodeGate umożliwia pracę w trybie "spustowym" (należy wówczas czytnik zdjąć z podstawki), co bywa bardzo pomocne przy czytaniu kodów uszeregowanych w formie menu.


 • Czytnik Ręczny HONEYWELL MS 5145 Eclipse

Ręczny, liniowy czytnik laserowy HONEYWELL MS 5145 Eclipse o większym zasięgu odczytu niż typowe czytniki diodowe o podobnej cenie. Oferowany jest bez podstawki, a odczyt następuje za pomocą przycisku. Dostępny w wersjach KB, RS 232 i USB w tej samej cenie, co jest istotne o tyle, że jako najmniejszy z czytników ręcznych świetnie nadaje się do pracy z laptopami (np. w handlu obwoźnym).


 • Czytnik Ręczny HONEYWELL MS 3780 Fusion

HONEYWELL MS 3780 Fusion to czytnik, który łączy cechy skanerów różnych typów: jest laserowym czytnikiem wielokierunkowym, ale posiada opcję skanowania jednoliniowego. Umieszczony w podstawce pracuje w trybie prezentacyjnym, a po wyjęciu z podstawki można go używać jako czytnika ręcznego.Wyposażony w przycisk CodeGate pozwala użytkownikowi na selekcję kodu. Po odłożeniu na podstawkę przechodzi w tryb odczytu automatycznego.


 • Czytnik Ręczny HONEYWELL MS 1690 Focus

HONEYWELL MS 1690 Focus to wysokiej klasy czytnik wielokierunkowy typu imager, w którym zastosowano technologię wizyjną.Brak elementów ruchomych czyni go odpornym na uszkodzenia mechaniczne.Może pracować jako czytnik prezentacyjny (na podstawce) w automatycznym trybie odczytu lub (po zdjęciu z podstawki) jako czytnik ręczny, wyzwalany przyciskiem CodeGate.


 • Czytnik Ręczny HONEYWELL Xenon 1900

HONEYWELL Xenon 1900 to czytnik kodów 2D, w którym zastosowano zaawansowaną technologię odczytu zapewniając tym samym niezawodne, szybkie i wydajne skanowanie kodów kreskowych słabej jakości.Obudowa z tworzywa ABS posiadająca elementy pochłaniające energię uderzeń może wytrzymać nawet 50 upadków z wysokości 1,8 m na twardą, betonową powierzchnię. Regulowana podstawka (opcja) umożliwia pracę czytnika w trybie automatycznym.


 • Czytnik Ręczny MOTOROLA LS 2208

LS 2208 - ręczny czytnik laserowy uznanej w świecie kodów kreskowych marki MOTOROLA.Trwała konstrukcja, obudowa z dodatkowymi gumowymi zabezpieczeniami i odporna na zarysowania szybka. Umożliwia odczyt kodów z odległości większej niż w przypadku większości czytników ręcznych (43 m), co znacznie usprawnia proces skanowania.Może pracować w trybie ręcznym (przycisk) lub prezentacyjnym (na podstawce)- wtedy odczyt następuje automatycznie.


 • Czytnik Ręczny DATALOGIC L QD 2300

DATALOGIC QuickScan L QD 2300 to lekki, laserowy czytnik ręczny, idealne narzędzie automatyzacji procesów biurowych oraz handlowych.Może pracować w trybie stacjonarnym, na będącej w komplecie podstawce. Odczyt podstawionego kodu dokonywany jest wtedy automatycznie. Przejście w tryb ręczny to wyjęcie czytnika z podstawki, odczyt jest możliwy poprzez użycie przycisku wyzwalającego.


 • Czytnik Ręczny DATALOGIC I QD 2100

DATALOGIC QuickScan I QD 2100 to diodowy czytnik ręczny. Niewielki i lekki, bardzo wygodny w obsłudze,poprzez solidną konstrukcję, przygotowany na trudniejsze warunki pracy i wielokrotne upadki spełni Państwa wymagania w sklepach, biurch czy usług kurierskich.


 • Czytnik Ręczny DATALOGIC QS 2500

Ręczny czytnik DATALOGIC QS 2500 diodowy typu Linear imager przygotowany do odczytu szerokiego zakresu kodów kreskowych, łącznie z kodami RSS i PDF417.Przeznaczony do zastosowania w handlu, biurach, służbie zdrowia, czy logistyce.Charakteryzuje się dużą odległością odczytu kodów, a także zdolnością skanowania kodów o dużej gęstości oraz słabej jakości. Dedykowany do pracy głównie w trybie spustowym, dzięki możliwości zastosowania podstawki (opcja) może pracować również jako stacjonarny.


 • Czytnik Ręczny DATALOGIC Heron D 130

DATALOGIC Heron D 130 to ręczny skaner diodowy wysokiej jakości polecany do biur, handlu i służby zdrowia. Zastosowanie technologii INSTINCTIVE READING DISTANCE umożliwia odczyt kodu z odległości od bezpośredniego przyłożenia do 20 cm. Odczyt następuje poprzez naciśnięcie przycisku wyzwalającego, a opatentowane przez DATALOGIC rozwiązanie GREEN SPOT (przy poprawnym odczycie wyświetla się na kodzie zielony punkt) pozwala na stwierdzenie poprawności odczytu. Po odstawieniu na podstawkę (zawarta w komplecie), czytnik przechodzi w tryb automatycznego odczytu i może pełnić funkcje czytnika prezentacyjnego.Wytrzyma upadek z 1,8 m.


 • Czytnik Ręczny Voyager 1200g

Voyager 1200g zbudowany na bazie najlepiej sprzedającego się na świecie czytnika laserowego została stworzona jego współczesna wersja odpowiadająca wysokim wymaganiom rynku.Voyager 1200g to wysokiej jakości skaner nawet bardzo uszkodzonych czy wyjątkowo złej jakości kodów. Dekoduje również kody o dużej gęstości. Duża wydajność odczytu zwiększa przepustowość wprowadzania danych i minimalizuje ilość błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych, co znacznie usprawnia obsługę klientów.


 • Czytnik Ręczny ZEBEX Z-3100

ZEBEX Z-3100 to średniego zasięgu ręczny diodowy czytnik kodów kreskowych wykorzystujący do odczytu technikę CCD/CMOS. Czytnik odczytuje wszystkie standardowe kody, włącznie z nowym standardem GS1 DataBar.Dzięki technologii Ultrascan odczyt następuje z odległości do 30 cm, z szybkością 330 skanów na sekundę co pozwala na bardzo komfortową pracę.


 • Czytnik Ręczny ZEBEX Z-3080

ZEBEX Z-3080 to ręczny diodowy czytnik kodów kreskowych wykorzystujący do odczytu technikę CCD. Urządzenie odczytuje wszystkie standardowe kody kreskowe z odległości do 3 cm. Czytnik może pracować w dwóch trybach: z odczytem wyzwalanym przy pomocy przycisku lub w trybie automatycznym nie wymagającym przycisku. Urządzenie posiada wbudowane trzy interfejsy komunikacyjne: szeregowy RS232, USB oraz emulację klawiatury PS2.


 • Czytnik Ręczny SYMBOL LS-2208

Skaner ręczny LS2208 firmy Symbol Technologies zapewnia wysoką wydajność skanowania za rozsądną cenę. Zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, bibliotece szkolnej czy też w służbie zdrowia, np. aptece. Urządzenie LS2208 umożliwia szybkie, niezawodne skanowanie, a jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność.kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowice,