Już są !!!

Kasy i Drukarki Fiskalne ONLINE

Z przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem online z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Szczegóły
image02

URZĄDZENIA MA-GA

WYPRZEDAŻ !!!

Krajalnice do Wędlin i Serów, Wilki do Miąsa, Szatkownice i inne Akcesoria.

Szczegóły
image01

Pakowarka Próżniowa + Waga za 99 zł

Waga w rewelacyjnej cenie 99 zł

Do pakowania próżniowego żywności i innych produktów w specjalnych torebkach. Z możliwością tworzenia napisów na zgrzewie. Popmy próżniowe o wysokiej wydajności 10 m3/h.

Szczegóły
image01

Nasze atuty:

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo małą firmę, czy też duże przedsiębiorstwo, nasza oferta będzie dopasowana dokładnie do Państwa potrzeb.

service 1

Sprzedaż

Szeroka gama urządzeń: Fiskalnych, Ważących, Znakujących, Identyfikujących i Gastronomicznych.

service 2

Serwis

Serwis, Fiskalizacja i Legalizacja urządzeń.

service 3

Doradztwo

Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo małą firmę, czy też duże przedsiębiorstwo, nasza oferta jest dopasowana do Państwa potrzeb.

Produkty:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta poniżej.

Kasy Fiskalne

Oferujemy produkty znanych i cenionych w Polsce firm, które są na naszym rynku od początku wprowadzenia systemu fiskalnego. Posiadamy w ofercie wszystkie urządzenia produkowane i rozprowadzane przez takie firmy, jak:
-Datecs
-Elzab
-Innova
-Posnet
-Sharp
-Elcom
-Emar

Instalujemy zarówno pojedyncze kasy fiskalne jak i kompletnie rozbudowane systemy fiskalne tzn. urządzenia fiskalne, wagi, czytniki kodów kreskowych jak i terminale, drukarki kodów kreskowych,drukarki etykietujące i fiskalne oraz oprogramowanie do tego sprzętu.

Zajmujemy się również: serwisem, fiskalizacją, programowaniem jak i szkoleniem z obsługi urządzeń.

Drukarki Fiskalne i Etykiet

Posiadamy w swojej ofercie najbardziej popularne i niezawodne drukarki fiskalne, drukarki etykiet i zamówień liczących sie producentów na rynku Polskim jak i światowym. Współpracujemy z :
-Elzab
-Innova
-IBM
-Posnet
-Epson
-Zebra
-Argox
-Digi

W zależności od profilu działalności klienta możemy zaproponować:

-drukarki przystosowane do dużego natężenia ruchu jak sklep lub supermarket - urządzenia z niezawodnymi i szybkimi mechanizmami drukującymi i prostą wymianą papieru ,

-drukarki kompaktowe - idealne dla punktów o mniejszym natężeniu ruchu,drukarki mobilne - wytrzymała bateria i brak dodatkowego okablowania, idealne rozwiązanie dla sprzedaży mobilnej, ogródków letnich itp...

Serwis
tel
kom. 604 517 526
tel. 18 441 33 05

Wagi Elektroniczne

Oferujemy produkty jedynie znanych i profesjonalnych firm. Gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję działania tych urządzeń. Posiadany wagi:
-kontrolne
-kalkulacyjne
-etykiet
-do zabudowy
-magazynowe
-apteczne i lekarskie
-pocztowe
-paletowe, pomostowe
-najazdowe

W celu zapewnienia szerokiej oferty wag dla naszych klientów serwisujemy, legalizujemy oraz sprzedajemy produkty i materiały ekploatacyjne do tych urządzeń.

Czytniki Kodów Kreskowych

Jeśli szukacie Państwo sposobu na szybkie i bezbłędne zidentyfikowanie towaru polecamy czytniki kodów kreskowych umożliwiające odczytywanie, zdekodowanie i przesłanie do kasy fiskalej,komputera lub innych urządzeń danych zapisanych w kodzie kreskowym.Współpracujemy jedynie z pewnymi i zaufanymi producentmi m.in:
-Motorola
-Zebex
-Honeywell
-Metrologic
-Datalogic

Oferujemy czytniki spełnijące każde wymagania klienta wyczymałe na upadki z różnych wysokości,działajęce nawet do 100 m od urządzenia magazynującego dane jak i takie które potrafia zregenerować i odczytać zniszczone i zdeformowane kody kreskowe.

Systemy POS

Urządzenia POS występują w renomowanych lokalach gastronomicznych, punktach małej gastronomii jak i w sklepach spożywczych, odzieżowych, przemysłowych, etc. Dostosowaliśmy naszą ofertę produktową do konkretnych potrzeb właścicieli sklepów, barów, pubów, restauracji czy też kompleksów hotelarsko-gastronomicznych.

Estetyka wykonania urządzeń idzie w parze z ich funkcjonalnością. Oferowane przez nas produkty POS są tak zaprojektowane, aby dodawać waloru pomieszczeniom i usprawnić obsługę klienta w jak najszybszym czasie. Nasza oferta zapewnia kompleksowe wyposażenie lokalu lub punktu handlowego w ekrany dotykowe (POS), specjalistyczne drukarki paragonowe oraz klawiatury umożliwiające dowolną konfigurację klawiszy

Szuflady Kasowe

Szuflada kasowa na pieniądze wykonana z metalowej obudowy i z plastikowym wkładem na banknoty i bilony. Może być podłączona do kasy lub drukarki fiskalnej i otwierać się automatycznie po zakończeniu operacji sprzedaży na urządzeniu.

Metkownice

W naszej ofercie znajdziecie Pańtwo, niezbędne w każdym sklepie metkownice i urządzenia igłowe, dzięki którym oznaczenie setek produktów w Waszych sklepach nie będzie sprawiać już nigdy problemu. Współpracujemy z:
-Blitz
-Motex
-Sato

Oferujemy metkownice jednorzędowe numeryczne,alfanumeryczne i dwurzędowe,trzyrzędowe alfanumeryczne. Do odzieży polecamy urządzenia igłowe z łącznikami.

Posiadamy jedynie produkty znanych i cenionych firm do ktorych w kazdym momencie moga pastwo dokupić u nas materiały ekploatacyjne.

Krajalnice

Oferujemy jedynie krajalnice spełniające wszelkie wymogi jakości i bezpieczeńswa pracy,gwarntujemy zarazem długoterminową i niezawodna prace tych urządzeń. Zajmujemy się również serwisem i konserwacją:
-krajalnic
-szatkownic
-"Wilków" do mięsa
Takich firm jak:
-Ma-Ga
-Scharfen
-Celme

Proponowane przez nas urzędzenia przeznaczone są do ciągłej pracy w sklepach spożywczych, produkcyjnych oraz w punktach gastronomicznych. Z tego też względu odznaczają się dużą wydajnością. Nie stanowi dla nich żadnej przeszkody grubość krojonych artykułów. Doskonale radzą sobie zarówno z chlebem czy warzywami, jak i z twardą kiełbasą bądź żółtym serem. Ponadto operator krajalnicy posiada możliwość ustawienia grubości krojenia do konsystencji i rodzaju danego artykułu spożywczego.

Zapeniamy przeszkolenie z zakresu obsługi i sposobu ostrzenia i konserwacji urządzeń. Dodatkowo oferuje pełne wsparcie podczas otwarcia placówek handlowych lub gastronomicznych.

Meble

Zaufaj ekspertom w branży wyposażenia sklepów i gastronomi i poznaj naszą ofertę wysokiej jakości produktów dla sklepów,restauracji i punktów gastronomicznych. Oferujemy meble,sprzęt i materiały w przystępnych cenach tylko i wyłącznie od markowych producentów. Zapraszamy do konaku z nami, jesteśmy zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie twoje pytania.

Oferujemy bezpłatne konsultacje i konkurencyjne ceny. Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt przystosowany do zagospodarowanej powierzchni a później dostarczymy wybrane przez Ciebie urządzenie oraz zamontujemy go fachowo na miejscu. Jesteśmy stale do twojej dyspozycji i nie zostawiamy naszych klientów dla tego gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na nasze urządzenia.

Zapeniamy przeszkolenie z zakresu obsługi i sposobu ostrzenia i konserwacji urządzeń. Dodatkowo oferuje pełne wsparcie podczas otwarcia placówek handlowych lub gastronomicznych.

 • project 1

  Kasy Fiskalne

  małe,segmentu średniego,systemowe

 • project 2

  Drukarki Fiskalne i Etykiet

  sklepowe, apteczne

 • project 3

  Wagi Elektroniczne

  kontrolne,kalkulacyjne,etykiet,pozostałe

 • project 4

  Czytniki Kodów Kreskowych

  ręczne, do zabudowy, bezprzewodowe

 • project 5

  Systemy POS

  pos, all in one, monitory dotykowe

 • project 6

  Szuflady Kasowe

  zamkowe, automatyczne

 • project 7

  Metkownice

  1-2-3-rzędowe, numeratory

 • project 8

  Krajalnice

  krajalnice, szatkownice, wilki

 • project 9

  Meble

  sklepowe, gastronomiczne

O nas

Firma Elektronix Sp.Jawna działa aktywnie na rynku od 1997 roku.
Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia z całodobową opieką i gotowością przybycia serwisanta.
Jesteśmy solidnym partnerem dla Państwa biznesu gdyż głęboko wierzymy, że jakość oferowanych produktów i usług jest najważniejsza. To właśnie ona pozwala nam rozwijać korzystną współpracę i budować wzajemne zaufanie.
Serdeczne i ludzkie zasady współpracy, otwartość i życzliwość - wszystko to spotkają Państwo przy każdym kontakcie z naszą firmą.
Niezależnie od tego czy prowadzą Państwo małą firmę, czy też duże przedsiębiorstwo, nasza oferta będzie dopasowana dokładnie do Państwa potrzeb.

Umiejętności

 • Serwis

 • Doświadczenie

 • Zaangażowanie

 • Komunikacja z klientem

 • Codziennie uczymy się czegoś nowego :)

Czy wiesz że?

- Pierwsza kasa fiskalna powstała w 1879 roku i nazywała się Ritty Model I.
- Pierwszym zeskanowanym kodem kreskowym była guma do żucia Wrigley zakupiona w supermarkecie Marsh w Troy, Ohio 26 czerwca 1974 roku o godzinie 08:01. Produkt kosztował 67 centów.

Dołącz do nas i sprawdź ile Twoja firma może zyskać.

Dołączam

Czekamy na Ciebie

Już dziś zgłoś się do nas i odbierz Kartę Rabatową!

Zaufali nam między innymi:

Promocje

Najlepsze okazje tylko u Nas. Zapraszamy.

HIT I

 • Kasa Fiskalna Maluch

  Promocja -15%
 • 24/7 Serwis
 • Fiskalizacja
 • Szkolenie
Zarezerwuj

HIT II

 • Przegląd Krajalnic

  Promocja -10%
 • Konserwacja
 • Ostrzenie
Zarezerwuj

HIT III

 • Legalizacja Wag

  Promocja -10%
 • Legalizacja
 • I spokój na 2 lata
Zarezerwuj

Zapraszamy do kontaktu w przypadku chęci uzyskania więcej informacji.

Kontakt

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera.
Zapisując się do newsletter będziesz regularnie informowany/-a o nowych wydarzeniach, promocjach i przepisach.

Podaj adres e-mail.

Kontakt

33-300 Nowy Sącz ul. Lwowska 74a

elektronix@mnet.pl

kom. 604 517 526

tel. (18) 444 38 44       tel/fax (18) 441 33 05

Formularz kontaktowy

Podaj swoje imię.
Podaj swój adtres e-mail.
Napisz swoją widomość.

Znajdziesz nas